Страхування квартир

4 августа 2015

imagesЯк відомо «мій дім — моя фортеця». Оздоблення, меблі, побутова техніка, цінності — усе це зажадало свого часу чималих матеріальних витрат і фізичних зусиль. Зберегти душевний спокій і впевненість у завтрашньому дні дозволяє страховий поліс. Застрахувавши своє майно Ви зможете відшкодувати матеріальні втрати при пошкодженні, знищення чи втрати своєї власності. Якщо ви звикли думати про майбутнє і вирішувати проблеми до того, коли вони дійсно виникнуть, то, напевно, не раз замислювалися про те, щоб придбати поліс страхування майна (докладніше за нього можна почитати на спеціалізованих сайтах).

 В даний час зростає попит на страхування квартир. Власники хочуть захистити своє нерухоме та рухоме майно, а також цивільну відповідальність від можливих неприємностей. Людина, що вирішила застрахувати своє майно, зазвичай вибирає пакет, що включає страхування як від найбільш актуальних ризиків — пожежі, затоплення, протиправних дій третіх осіб, так і від ризиків, що викликають у деяких посмішку, наприклад падіння.

Страхувати чи свою квартиру і речі, в ній знаходяться? Позитивна відповідь тепер очевидний для багатьох жителів нашої країни. А в розвинених країнах таке питання взагалі прозвучав би дивно: у Європі та США страхується будь-яке рухоме і нерухоме майно, яке має ринкову ціну, причому найчастіше в обов’язковому порядку.

Що може статись?

Загрози для квартири та речей, що в ній знаходяться,  можуть бути найрізноманітнішими:

  • крадіжки,
  • затоплення,
  • пожежа.

Вразливе будь-яке майно, незалежно від його функціонального призначення. Якщо говорити про страхування домашнього майна, то тут найбільш поширеним ризиком є ​​крадіжка, а якщо про страхування внутрішнього оздоблення квартири — пошкодження водою або в результаті пожежі.

Жителям новобудов особливо важливо застрахувати конструктив (квартиру від повної загибелі), тобто безпосередньо стіни. Адже будинок ще буде осідати. Інші мешканці роблять ремонт, часто не дотримуючись правил і прибираючи стіни. Внаслідок цього можлива поява тріщин та інших пошкоджень.

Власникам житла в старих будинках, де сильно зношена система водопостачання та електропроводка, варто звернути увагу на ризики затоки і пожежі.

Крім того, власнику слід знати, що і величина страхового тарифу, і вибір ризиків залежать, головним чином, від стану будинку, в якому знаходиться квартира, яка приймається на страхування, умови її експлуатації: проживає в ній власник або вона здається, чи є пожежна та охоронна сигналізація і т. д.

Страхування майна громадян – це те, що допоможе вернути вам компенсацію за нанесені збитки.

Комментарии читателей статьи "Страхування квартир"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *