Як вибрати зимовий дитячий одяг

30 декабря 2014

imagesЩе не так давно батьки в морозну зимову погоду намагалися тепліше укутати своїх дітей. Для цього надягали на них по два теплих светри, а під низ ще одну-дві майки. У підсумку така кількість шарів одягу здорово заважала вільно рухатися і грати в активні ігри, які так люблять діти. Як результат — дитина перегрівалася, а потім в мокрому одязі їй треба було ще дістатися додому і не встигнути за цей час замерзнути, інакше вона би застудилася.

Таку картину можна було не раз спостерігати приблизно два десятиліття тому. Тепер ми можемо лише порадіти за нинішніх малюків, тому що технічний прогрес торкнувся зокрема і дитячого одягу.

Зараз немає необхідності в морозну погоду так «утеплювати» дитину, і цим обмежувати активність її рухів. Нехай діти насолоджуються грою в сніжки, ліплять сніговиків, катаються на санках, одним словом, радіють цій чудовій порі року. А батьки в цей час можуть не турбуватися про те, що їхні діти можуть замерзнути і застудитися.

Нещодавно  виробники дитячого верхнього одягу використовували повітропроникні тканини, які, в свою чергу, не запобігали проникненню вологи, або, приміром, водонепроникні тканини, які створювали «ефект сауни».  Зате сьогодні тканини, що  використовуються для пошиття зимового чи демісезонного одягу для малюків, часто володіють обома вищезгаданими властивостями. Плюс до цього всього вони зносостійкі і зберігають свій зовнішній вигляд після неодноразових прань. Якість матеріалів, які застосовуються виробниками, істотно покращилася. До переваг сучасних матеріалів можна віднести також м’якість, легкість, високу ступінь теплоізоляції, здатність захищати від вітру і дощу, витримувати вигини і тертя, а також неодноразові прання.

Для зимового дитячого одягу дуже велике значення має матеріал, з якого виконаний утеплювач. Деякі виробники використовують овчину або гусячий пух, які відносяться до натуральних утеплювачів. На даний момент набуває поширення такої високоякісний синтетичний утеплювач, як холлофайбер. Зимовий одяг для дівчаток  та хлопчиків з використанням холлофайбера може витримувати морози до 30-ти градусів.

Гусячий пух і овчина популярні вже дуже давно. Вони відомі своїми теплоізоляційними властивостями і чудово підходять для клімату України.

Наведемо додаткову інформацію про синтетичний матеріал «холлофайбер». В яке порівняння цей матеріал може йти з натуральними утеплювачами? А якщо це синтетика, то якими позитивними властивостями вона може володіти?

Холлофайбер — матеріал, який володіє легкістю, складається з пустотілих спіралевидних волокон поліестеру, що утворюють своєрідні пружні сплетіння. Вироби, при пошитті яких використовується холлофайбер, вважають екологічно чистими і нетоксичними, їх можна прати при досить високих температурах, і вони не втратять свою форму.  Київський інтернет магазин Nestling пропонує широкий вибір одягу, в тому числі зимового, як для дівчаток, так і для хлопчиків. Тут, на сайті цього популярного дитячого магазину  http://www.nestling.com.ua/ua/  Ви легко зможете підібрати вподобану модель відповідного розміру!

Так як же правильно вибрати недорогий, але стильний і якісний зимовий дитячий одяг?

Враховуйте такі важливі характеристики, як вид матеріалу і його міцність, якість пошиття, зручність і комфорт! Зимовий одяг для дітей має бути практичним, не повинен пережимати які-небудь частини тіла малюка або тиснути, має легко зніматися і вдягатися.

Ні в якому разі не залишайте без уваги якість пошиття. Якісне пошиття — це одна з складових відмінного дитячого одягу. Також важливий і сучасний дизайн. У наш час діти з раннього дитинства досить вимогливі до одягу, який разом з ними вибирають батьки. Намагайтеся вибрати краще для ваших дітей з урахуванням перерахованих вище рекомендацій і ваших можливостей!

Комментарии читателей статьи "Як вибрати зимовий дитячий одяг"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *