Нова послуга на ринку: ламінування вій

1 августа 2016

1_mini

Пишне обрамлення навколо очей — це не мрія кожної жінки? А якщо врахувати, що такий подарунок життя від народження дається не кожній з нас, то доводиться шукати, як можна виправити ситуацію.

Виглядати хочеться добре, або, як каже молодь — «отпадно». І тут на свідомість наших дам починає активно впливати реклама: супертуші з подовжують ефектом, збільшенням обсягу. Хімічний склад туші «з’їдає» природний колір вій, до того ж їх доведеться регулярно підживлювати корисними компонентами.

Накладні вії — не варіант, вони підходять лише для певних випадків. Нарощування допомагає додати густоти і довжини, але це потрібно робити регулярно. А хочеться чогось більш натурального і нешкідливого …

Ось воно, заповітне рішення

Ламінування вій вирішить проблему якісно і без шкоди. Побачивши результат, ви здивуєтеся, наскільки все буде виглядати натурально. Тепер про нарощування і завивки кінчиків можна забути. А хто захоче підкреслити глибину погляду, тому туші знадобиться зовсім небагато.

Косметична процедура виконується з урахуванням всіх запобіжних заходів: фарбувальний склад, який може викликати сухість шкіри повік, використовується після того, як навколо очей нанесено захисний шар спеціального засобу.

Ламінуючий продукт насичений вітамінами і корисними мікроелементами, тому вії не тільки подовжуються, а й одночасно отримують живлення для росту.

Форма з силікону допомагає просочити кожну волосинку подовжують препаратом, колір якого може бути різним. Залежно від нахилу апарату вибирається кут підкручування вій. 

Чим цікава процедура ламінування

1. Відсутність «тяжкості» на віях, аналогічно тій, яку викликають накладні аналоги.

2. Привабливий зовнішній вигляд.

3. Не потрібні захисні умови: з ламінованим віями можна їздити на море, відвідувати басейн, використовувати улюблені косметичні засоби для обличчя і шкіри навколо очей, декоративні косметичні засоби.

4. Нові вії не бояться дощу, снігу, активного сонця.

5. Красива завита форма на кожен день.

6. Ламінування забезпечує природну красу очей. Вії виходять м’якими, пухнастими, а погляд — таємничим.

Окремо про вартість

Ціна на ламінування вище, ніж при нарощуванні вій. Але так і повинно бути: використовується якісний препарат імпортного виробництва, який добре зарекомендував себе в різних країнах. Ви можете взагалі забути про туші, змивку і в будь-яку хвилину бути готовою вийти на посиденьки з подругами, на роботу, на романтичну зустріч з коханою людиною, сяючи ніжною, природною красою. Тому інвестиції в свій вигляд зроблені не даремно.

Комментарии читателей статьи "Нова послуга на ринку: ламінування вій"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *