Які іграшки для хлопчиків можна купити у Львові?

13 мая 2015

imagesНа перший погляд, у нас не повинно виникати ні найменших труднощів з вибором подарунка для хлопчика будь-якого віку. Адже всі іграшки для дітей, які тільки можна побачити на прилавках магазинів або на віртуальних вітринах сайтів виробників, піддаються класифікації і мають вказівки щодо віку, для якого вони призначені. Чому ж тоді мало не кожній родині знайома паніка — «Що купити дитині на День Народження або на свято Миколая?», А на тематичних форумах регулярно з’являються прохання про відгуки та поради — «Потрібна дитяча іграшка для хлопчика 7 років. Допоможіть вибрати!».

Кожна маленька дитина — індивідуальність, і при виборі подарунка необхідно врахувати її особливі смаки, рівень розвитку, інтереси і навички. Але це тільки одна сторона медалі, друга стосується якості іграшки, що буде визначати її безпеку, вартість і термін служби. Загальні рекомендації фахівців щодо вибору іграшок включають додатковий список критеріїв, на які нам слід орієнтуватися.

  • Реалістичність іграшки.

Фіолетові слони, рожеві зайці та зелені бегемоти — не кращий спосіб впливу на формування у дитини сприйняття світу. Іграшка, як частина навчального процесу, повинна дозволяти маляті проводити аналогію з реальними тваринами або людьми.

  • Тематика.

Про шкоду агресивних іграшок не потрібно багато говорити. Монстри і мутанти, чомусь нестримно притягують увагу дітей, але психологи говорять про те, що дитячій психіці такі іграшки абсолютно не приносять користі.

  • Звукові ефекти.

Купуючи недорогі дитячі іграшки з музичним супроводом, зверніть увагу — чи присутня можливість регулювання звуку і прослухайте всі мелодії. Звук не повинен ні лякати дитину, ні дратувати її слух.

  • Деталі іграшки.

Це, мабуть, один з найбільш важливих нюансів. Гострі куточки, кромки, якими можна поранитися, виступаючі частини, які малюк може відкусити — Ви зобов’язані перевірити все досконально.

Перевага придбання якісних брендових іграшок в тому, що солідний виробник подбав про всі перераховані вище фактори, а також у тому, що він гарантує — при виготовленні товарів не були використані токсичні матеріали та барвники, що підтверджено наявністю відповідних сертифікатів. Якщо принципове значення має ціна, то фірмова дитяча іграшка б/в стане кращим рішенням, ніж китайська підробка, якою б привабливою вона не виглядала. На сайті Клубок (http://lvov.klubok.com/igrushki-dlya-malchikov) Ви знайдете прекрасний асортимент нових та б\в  іграшок, зможете вибрати потрібну по фото, прочитати в описі її характеристики і замовити доставку покупки у Львів з будь-якого міста України.

Комментарии читателей статьи "Які іграшки для хлопчиків можна купити у Львові?"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *